Kogo przyciągasz?

Posted by on 15 grudnia 2017

8 thoughts on “Kogo przyciągasz?

  1. Mira, dziękuję za to co robisz. Jesteś wyjątkową, piękną osobą. Niech Ci Bóg błogosławi za wszelkie dobro, które czynisz. D z i ę k u j ę!

    1. Ojej, ile komplementów w tak krótkim wpisie. Dziękuję. 🙂 Dodam: amen! 🙂

  2. Szkoda , że takich ludzi jest tak mało. Za taką Mirą tęsknię , aby mieć koło siebie w pracy.

  3. Pani Miro, mówi Pani o rzeczach, które dla wielu osób są niewygodne, ale jest Pani tak szczera i optymistyczna, że zawsze można Panią wysłuchać, bo nikt nie poczuje się atakowany, tylko jest delikatnie prowokowany do tego, aby się zastanowić. Myślę, że taki jest cel Pani nowego vloga, przynajmniej ja tak to czuję. Życzę powodzenia i wszystkiego dobrego, choć osobiście się nie znamy, gdyż jest Pani na naszej wspólnej drodze lata świetlne przede mną. Ale gonię Panią 😉

  4. Pani Miro, z przyjemnoscia sie slucha, i nie tylko – z przyjemnoscia sie patrzy 🙂 W czasie pierwszej czesci prezentacji nie moglem odgonic mysli o powiedzeniu, jakie przytaczaja psychologowie zajmujacy sie spostrzeganiem. Mowia oni mianowicie, ze widzimy rzeczy nie takimi jakie one sa, ale jacy my jestesmy. Znaczy to, ze jesli ktos jest osoba pogodna, zyczliwa, z dobra samoocena, itd., bedzie spostrzegal innych ludzi w podobny sposob. Jesli natomiast ktos jest negatywistyczny, nie wierzy w siebie, jets depresyjny, bedzie spstrzegal innych w tych samych katogoriach. Moze wiec widzi Pani wokol siebie „swietnych ludzi” poniewaz jest Pani sama osoba pogodna, otwarta i entuzjastyczna? Podobna idee odzwiercziedla powiedzenie, ze sa ludzie, ktorzy zawsze widza, ze juz pol butelki jest puste, podczas gdy inni patrzac na ta sama butelke widza wylacznie, ze jest jeszcze pol butelki pelne! Czekam na dalsze odcinki!

  5. Mam tę przyjemność… mieć Mirę obok siebie na co dzień 😀

Comments are closed.