Życie na niby

Posted by on 16 lutego 2018

4 thoughts on “Życie na niby

  1. Dzień dobry Pani Miro! Wywołała mnie Pani do tablicy. Jestem emerytką – jak mówię lub myślę ja – emerytka, nie mogę uwierzyć, że to o mnie. Staram się robić różne rzeczy, chodzę na wykłady Uniwersytetu Trzeciego Wieku, wykłady z historii sztuki w muzeum, staram się uprawiać nordic walking, uczę się sama j. angielskiego (trudne to), jestem wolontariuszką. Pomimo lat moich emerytalnych ciągle jest we mnie nieśmiałość, która mi przeszkadza i powstrzymuje czasami od zaangażowania tu i tam. Ona wróciła do mnie po latach pracy i zmagania się z życiem, nie umiem wchodzić w nowe grupy ludzi. Trochę się złoszczę na siebie. Czy mogę ją jakoś pokonać ? Od dawna śledzę Pani aktywność i działanie w MAM. Pozdrawiam serdecznie i pięknej podróży do Nepalu. Świat jest taki piękny i ciekawy, że trzeba go oglądać i się zachwycać jak tylko jest okazja.

    1. Pani Matyldo, dziękuję za te słowa. Nieśmiałość jest w nas wywoływana przez reakcje środowiska, podobnie kompleksy. Warto się z tym zmierzyć, bo życie jest jedno i nasze. Pomagam w tym. Proszę przejrzeć zakładkę mentoring. Co do Nepalu… Zamierzam w marcu/kwietniu zrobić motywacyjne spotkanie na bazie tej wyprawy i wrażeń z niej. To bardzo zmodyfikowało moje myślenie i priorytety życiowe. Już Panią zapraszam! Będzie mnóstwo opowieści, zdjęć, filmików i budujących praktycznych treści. Proszę się zapisać na newsletter na tej stronie. 🙂 A potem zrobię program mentoringowy jak wyjść z kompleksów i żyć ciekawie. Tak jak chcesz! 🙂 Do zobaczenia na żywo! Mira Jankowska

    1. Dziękuję! 🙂 Pni Nino, przeklejam tu moją odpowiedź z innego wpisu i Panią też zapraszam! 🙂

      „Zamierzam w marcu/kwietniu zrobić motywacyjne spotkanie na bazie wyprawy do Nepalu i wrażeń z niej. To bardzo zmodyfikowało moje myślenie i priorytety życiowe. Już Panią zapraszam! Będzie mnóstwo opowieści, zdjęć, filmików i budujących praktycznych treści. Proszę się zapisać na newsletter na tej stronie. Podeślę informacje. ? A potem zrobię program mentoringowy jak wyjść z kompleksów i żyć ciekawie tak jak chcesz! ? Do zobaczenia na żywo! Mira Jankowska”

Comments are closed.